Стратегія развитку

Стратегія развитку
Стратегія развитку ТОВ "ЗКМ" грунтується на максимізації прибутковості від діяльності підприємства в умовах світових цін на ресурси за рахунок продажів якісної продукції за цінами світового ринку.

Співробітництво
Продукція заводу поставляється промисловим підприємствам України, Росії, Білорусі, Молдови, країн Балтії. Кольоровий прокат з маркою заводу відомий в США, Угорщини, Польщі, Німеччини, Словенії, Словаччини, Македонії, Туреччини, Сирії, Греції, Болгарії, Китаї, Киргизстані та інших країнах світу.

Інформаційні технології
На підприємстві впроваджена корпоративна інформаційна система MRPII / ERP-класу ”IT-Підприємство” і система обліку готової продукції на основі штрих-кодової ідентифікації.

Модернізація виробництва
1. Плавильно-прокатне відділення плавильного цеху.

Встановлено машина безперервного лиття вгору SL-1208-i3 для виробництва мідної катанки і мідної трубної заготовки для подальшої обробки в умовах заводу.

2. Пресово-волочильний цех.

Встановлено 3 машини неперервної екструзії (TJ 300/90, TJ 400/250 і TJ600 / 450) з метою розширення сортаменту, що випускається мідного прокату - шин, прутків і профілів у відповідності з ГОСТ 1 535, ГОСТ 434, EN 12164, EN 12165, EN 13601.