ЗАВОД КОЛЬОРОВИХ МЕТАЛІВ

ТОВ "Завод кольорових металів"   провідне підприємство металургії України і один з найбільших виробників кольорового прокату в країнах СНД і далекого зарубіжжя.


В даний час завод випускає більше 1000 типорозмірів виробів з 100 марок металів на основі міді, нікелю, цинку. Кольоровий металопрокат з авторитетною маркою заводу завоював високе визнання у наших партнерів.


Завод сьогодні - це потужний виробничо-технічний комплекс з унікальним сучасним обладнанням, новітніми прогресивними технологіями і висококваліфікованим персоналом.
Одним з перших в Україні   ЗКМ   отримав міжнародний сертифікат на систему забезпечення якості і з 1994 року включений в Міжнародний реєстр виробників прокату кольорових металів.


Керівництво заводу і його науково-технічний персонал приділяють постійну увагу питанням технічного переозброєння підприємства, спираючись при цьому нa дослідження провідних фахівців Національної академії наук, галузевих НДІ і на досягнення зарубіжних фірм. Встановлено і успішно розвивається науково-технічне і виробниче співробітництво з підприємствами галузі. Впровадження передової технології рафінування міді і виробництва прокату на її основі зробили  ЗКМ   унікальним і інвестиційно привабливим підприємством.


Прикладом ефективного технічного переозброєння підприємства є пуск ділянки по виробництву мідних труб. Встановлене прогресивне обладнання дозволило приступити до випуску кондиціонерних, водопровідних труб і труб для холодильної техніки, в тому числі в бухтах впорядкованої пошаровим і спіральної намотки, що відповідає вимогам міжнародних стандартів.


Ведеться постійна робота над підвищенням технічного рівня продукції, що випускається і її відповідність найсучаснішим світовим стандартам. Так в 2008 році за розробку і впровадження нових способів і технологій фізико-хімічної обробки, розливу міді і її сплавів колективу технічних фахівців заводу Указом Президента України присуджено Державну премію.


Чітка концепція подальшого розвитку заводу, новітні технології виробництва, співпраця з центральними і регіональними органами влади є запорукою динамічного і успішного розвитку підприємства і завоювання гідного місця на світовому ринку.


Торгова марка "ЗКМ"   - це символ успіху на внутрішньому і на зовнішньому ринках. 
Ми завжди відкриті для нової плідної співпраці!

 

Завод кольорових металів   10   з   10   на основі   9   оцінок.   9   призначених для користувача відгуків.